WordPress koduleht

Miks valida WordPress koduleht

Kui soovid kodulehte, mida oleks kerge hallata ning ei oleks igakuised kohustuslikke makseid, siis on WordPress sisuhaldusplatvorm just sobiv lahendus.

Mõned WordPress eelised:

  • Avatud lähtekood (ehk tegemist vabavaraga)
  • Kodulehte on kerge hallata
  • Palju tasuta valmiskujundusi ja mooduleid
  • Arendatakse pidevalt
  • Hästi optimeeritav süsteem

Kodulehte on võimalik täiendada erinevate pluginate ehk programmidega (galeriimoodul, e-pood, sotsiaalmeedia jms) tänu milledele saab ka arvutivõõras inimene “keeruliste” toimingutega (nt SEO ehk optimeerimine) kerge vaevaga iseseisvalt hakkama.

Valmiskujunduse baasil koduleht kätte 2 päevaga!

Kui teha koduleht WordPress valmiskujundusele, siis on võimalik muuta kirjastiili, pilte, menüüde asetusi, lisada erinevaid sotsiaalmeedia pluginaid jpm. Valmiskujunduste eeliseks on kiire ülevaade tulevastest võimalustest uuel kodulehel, mida siis vajadusel saab hiljem täiendada. Erinevaid WordPress mobiilisõbrallikke (responsive) valmiskujundusi (Themes/Templates) on internetis tuhendeid ning nende seast leiab endale sobiva lahenduse pea igas valdkonnas tegutsev ettevõte. Olemasolevale valmiskujundusele saame luua kodulehe kiirtööna ehk kuni 2 päevaga. Üldiselt läheb kodulehe tegemine, sisu sisestamine, testimine ning vana kodulehe asendamine uuega, kuskil 1-2 nädalat.

Saada meile küsimus või hinnapäring:

* Väljad on kohustuslikud!


Nimi / Ettevõte

Teema

E-mail *

Skype

Päringu sisu *

captcha

eten
IM Web Solutions © 2014 | E-mail: info@imwebsolutions.eu