WordPress kodulehe uuendamine

Miks uuendada oma kodulehte?

Seoses suurte muudatustega WP sisuhalduse turvalisuse tõstmises on “rangelt soovituslik” enda WordPress koduleht uuendada uusimale versioonile, kui veebihaldur seda juba teinud ei ole (tasuks järele uurida, mis versioon hetkel kastuses on – kui on vanem kui 4.0.1, siis on tegemist ohtliku versiooniga). Kõige halvem, mis võib juhtuda, on veebilehe sulgemine ning selle taastamine on palju kulukam.Selleks, et seda ei juhtuks, pakume erineva tasemega pakette selle ohu kõrvaldamiseks lähtuvalt probleemi suurusest (sõltub suuresti sellest, kui vana versiooni peal koduleht töötab).

STANDARD (sisaldub ka kõigis järgnevates pakettides) 95€ +km

WordPress kodulehe ja pluginate uuendamine

Uuendame vana WordPress versiooni uueks. Kui tekivad vead, siis lähtume vea suurusest – kui on pisivead (nt paigutus läheb veidi paigast ja on kerge CSS’i abil)), siis eemaldame hinnas; kui on suuremad vead (nt WordPress uuendamisel lakkab mõni plugin töötamast; Template on nii vana, et ei ühildu uusima WordPress’ga), siis pigem ei uuenda seda (ning taastame eelmise versiooni kodulehest) ning kalkuleerime vea suuruse. Kordame neid protseduure seni kuni leht on maksimaalselt uuendatud (ehk piirdub iluvigade parandamisega).

Kodulehe varukoopia tegemine

Kõigele klientidele installeerime Premium plugina, mille abil saate lihtsa vaevaga enda kodulehest ka edaspidi manuaalselt varukoopiaid luua. Varukoopiate tegemise/kodulehe taastamise võimalus kulub ka tulevikuks ära, sest iga arendusetapi eel peaks tegema kodulehest varukoopia, et vajadusel saaks eelmise versiooni taastada.

Turvalisuse tõstmine

Lisame kodulehele paar moodulit, kui neid juba installeeritud ei ole.

  • Pahavarakaitse ning eemaldamine
  • Spämmirobotite kaitse
  • Limiteeritud Login kodulehe Admin’i

STANDARD Plus pakett 125€ +km

Automaatsete varukoopiate seadistamine ja talletamine pilvemajutuses

Selleks, et koduleht kunagi kaduma ei läheks, siis on mõistlik luua kodulehest varukoopia ka pilvemajutusse. Automaatsete varukoopiatega saate olla kindlad, et ettenähtud ajal teeb moodul kodulehest varukoopia nii serverisse kui ka Teie soovitud pilvemajutusse (DropBox, Google Drive jms). Soovi korral loome majutamiskoha ise ning anname ligipääsu.

CUSTOM pakett – hind kokkuleppel

Juhul kui soovite lisaks STANDARD pakettidele ka muid arendustöid või Google AdWords/Facebook reklaamkampaaniat, siis tasub küsida personaalne pakkumine soovitud tööde/teenuste kohta.

Vahel võib vaja minna täiesti uut süsteemi!

Kuna paljud kodulehed on jäetud unarusse aastateks, siis oleme välja töötanud ka Website paketid. Need sisaldavad kodulehe terviklikku kaasajastamist uusimate pluginate ja WordPress versiooniga – saadate meile vana kodulehe lingi ning teeme selle ümber, kasutades vana lehe kujundust (säilitades 80-90% välimusest), uusimat WordPress versiooni ning mobiilisõbralikku Template’i (et tahvelarvutites ja telefonides oleks koduleht samuti esinduslikult nähtav.
hind sisaldab ka vana kodulehe asendamist uuega

Website ja E-shop paketid sobivad ka mitte WordPress’i veebilehtedele

STANDARD Website pakett 200€ +km

sisaldab STANDARD PLUS paketti

Kodulehe kaasajastamine

Võttes aluseks uusima WordPress ning Template’i (mille muudama sarnaseks juba olemasolevale kodulehele) võite kindlad olla, et leht on kaasaegsele süsteemile ehitatud. Samas ei tohiks kodulehte unarusse jätta ning kindlasti peaks laskma veebihalduril seda igakuiselt jälgida. Lihtsa kodulehe haldusteenus on 50€ +km kuus ning sisaldab kodulehe süsteemi pidevat uuendamist, monitooringut ning WordPress kasutajatuge (lihtsamate küsimuste korral; arendustöödega on hind kokkuleppel).

Kodulehe SEO moodul ja optimeerimine (kuni 10 sisuteksti)

Lisame kodulehele optimeerimismooduli ning optimeerime osa veebilehest – kui lehti on vähe, siis terve kodulehe sisulehed. Seadistame ilusad URL’d, kirjutame sisutekstidele Title’d ja Description’d. Samuti loome välimuse H1, H2, H3 ja H4 pealkirjadele, mida saate kodulehe sisutekstides kasutada.

STANDARD Website Plus pakett 250€ +km

Mitmekeelsuse lisamine ka uuele kodulehele (WPML Plugin)

Kui vanal kodulehel on kasutusel veel qTranslate moodul, siis selle plugina puhul on vajalik kõigi lehtede manuaalne ümber kopeerimine – sest WPML’l on sisutekstid kõik eraldi, mis võimaldab kodulehte ka eri keeltes korralikult optimeerida ning kuvama panna. Selle hinna sees on lisaks moodulile kuni 30 sisuteksti kopeerimine (nt 10 + 10 + 10 eri keeltes või nt 20 + 10), Template tõlkimine (kodulehel nähtav osa), Menüüde loomine eri keeltes (tõlked kliendi poolt, et ei tekiks segadust).

Kodulehe optimeerimine eri keeltes

Nagu sisutekstidegagi, siis kuni 30 tk (lihtsa veebi puhul peaks piisama 10 sisutesktist igas keeles). Samas on võimalik, et sisutekste on rohkem ning teeme valmis eesti keele (nt 25 sisuteksti) ning teiste keeltes lisame vaid menüüd ning 2-3 sisuteksti (et oleks näidised ees olemas). Loomulikult saadame ka juhised / näitame personaalselt, kuidas sisutekstide / menüüde loomine ja optimeerimine käib.

CUSTOM WebSite pakett – hind kokkuleppel

Juhul kui soovite lisaks STANDARD Website pakettidele ka muid arendustöid või Google AdWords/Facebook reklaamkampaaniat, siis tasub küsida personaalne pakkumine soovitud tööde/teenuste kohta.

CUSTOM E-Shop pakett – al 170€

sisaldab STANDARD PLUS paketti
Kuna e-poe uuendamisel on testitavaid elemente palju enam, siis on keeruline hinda täpselt määratelda – siin sõltub hind lisaks veebilehe vanusest ka kasutusel olevatest moodulitest ja nende versioonidest + paljud Template’d ei pruugi ühilduda uusima WordPress versiooniga. Seega on hinnas rohkem “pisivigade” likvideerimist, kuid väga mahukaid probleeme kõige soodsama paketi sees siiski ei saa lahendada.

Ka E-shop paketi raames võib mõnel juhul vaja minna Kodulehe kaasajastamise teenust:

  • Soovite kodulehte mobiilisõbralikuks muuta?
  • Soovite kodulehte mitmes keeles korrektselt nähtavaks muuta (tekstid eri keeltes)?
  • Soovite lisada mooduleid, kuid kasutate mõnd vanemat e-poe süsteemi?

Küsi meilt personaalne pakkumine.

Saada meile küsimus või hinnapäring:

* Väljad on kohustuslikud!


Nimi / Ettevõte

Teema

E-mail *

Skype

Päringu sisu *

captcha

eten
IM Web Solutions © 2014 | E-mail: info@imwebsolutions.eu