WordPress kodulehe ja pluginate igakuine uuendamine

Ära lase enda kodulehe süsteemil aeguda

Selleks, et koduleht oleks pidevalt uuendatud tuleks aeg-ajalt vaadata enda kodulehe süsteem (WordPress versioon + pluginad) üle ning teha vajalikud uuendused. Kindlasti teha enne seda oma kodulehest varukoopia, et ühildamatuse korral (nt plugin ja WordPress versioon ei ühildu omavahel) saaksite eelmise (töötava) kodulehe oleku taastada paari minutiga. Seejärel uuendada kõiki elemente eraldi, et leida vigane plugin. Seejärel proovida pluginat uuendada või vajadusel see välja vahetada – kui seda enam ei arendata ning see on aegunud.Seda kindlsutunnet pakumegi oma klientidele igakuise haldusteenuse raames. Kui plugin tuleb välja vahetada, siis leiame sobiva asendusplugina ning teeme vajaminevate arendustööde kohta eraldi hinnapakkumise, mille põhjal saate ka konkureerivatel ettevõtetelt hinnapakkumisi küsida.

Selleks, et saaksime pakkuda haldusteenust peaks olema koduleht uuendatud uusima WordPress versioonini: 1-kordne uuendamine al 95€ (WordPress kodulehe ja pluginate uuendamine + kodulehe varukoopia)

Igakuise WordPress kodulehe haldusteenuse hinnakiri:

  • 3 kuud – 150€ (50€ +km / kuu)
  • 6 kuud – 240€ (40€ +km / kuu) *
  • 12 kuud – 420€ (35€ +km / kuu) *

* Kõigile, kes tellivad vähemalt 6 kuud haldusteenust, paigaldame varukoopiate tegemise programmi ning seadistuse pilvemajutusse TASUTA!

Vajate nii uuendamist kui haldusteenust? Võtke julgelt ühendust ning teeme Teile personaalse pakkumise lähtuvalt kodulehe seisukorrast. Kui eelmine veebitegija ei ole soovituslikke abiprogramme, siis lisame need samuti (Pahavara / Spämmi / Admin’i sisselogimise kaitse).

Soovite igakuist maksegraafikut või haldusteenust proovida – võtke ühendust ning leiame koos lahenduse!

Saada meile küsimus või hinnapäring:

* Väljad on kohustuslikud!


Nimi / Ettevõte

Teema

E-mail *

Skype

Päringu sisu *

captcha

eten
IM Web Solutions © 2014 | E-mail: info@imwebsolutions.eu