WordPress kodulehest varukoopia tegemine

Milleks üldse vaja kodulehest varukoopiat?

Oletame, et otsustate kodulehte ja pluginaid uuendada või teha arendustöid. Ühe klikiga “Uuenda” võib kogu koduleht segi minna, sest pluginad/Template (kujundusmall) ei ühildu WordPress versiooniga. Selleks, et taastada algne olukord (enne uuendamist) tuleks teha kodulehest varukoopia, mida taastada. Kui varukoopia puudub, siis kulub 5 minuti asemel taastamisele tunde – mis võib tellimistööna minna maksma kümneid kui mitte sadu eurosid.

Mõned kodulehe varukoopia programmi võimalused (Premium versioon):

  • Ajalised automatiseeritud varukoopiad  – määrate aja, millal / mis failidest / kuhu, varukoopia luuakse (kas ka pilvemajutusse, et kindel olla?)
  • Automatiseeritud varukoopiad enne uuendamist
  • Varukoopiate saatmine pilvemajutusse – varukoopia loomisel lisab koopia nii serverisse kui ka soovitud pilvemajutus(tes)se nt DropBox, Google Drive jne
  • Turvalisus – võimalik lisada andmebaasi varukoopiale krüpteering
  • Mõne klikiga kodulehe taastamine – loob eraldiseisvad varukoopiad: 1. Andmebaas (database) 2. Pluginad (plugins) 3. Teemad (themes) 4. Üles laetud failid (uploads) 5. Muud failid (mis on serveris, kuid pole WordPress omad). See tähendab seda, et kõigist neist osadest on võimalik eraldi varukoopia teha ning samuti taastada. Kui lisate sisu igapäevaselt, siis on mõistlik panna Andmebaasi varukoopiat tegema iga päev; samas on mõistlik failidest varukoopia teha nädala/kuu tagant; siis kui plaanite uuendada.

Kui koduleht on Teile oluline, siis soovitame kindlasti see plugin endale lisada – kasvõi tasuta versioon. Tausta versioonil ei ole nii palju võimalusi, kuid varukoopia teeb ära ning taastab ka. Kui soovite, enda kodulehest varukoopiat, siis plugina lisamine ja seadistamine + varukoopia tegemine on al 55€ (olenevalt sellest, kas soovite TASUTA või Premium versiooni / mis võimalusi soovite Premium versioonis seadistada).

Saada meile küsimus või hinnapäring:

* Väljad on kohustuslikud!


Nimi / Ettevõte

Teema

E-mail *

Skype

Päringu sisu *

captcha

eten
IM Web Solutions © 2014 | E-mail: info@imwebsolutions.eu